درباره ما

بازرگانی حسن جعفری

بازرگانی حسن جعفری فعالیت خود را از سال ۱۳۶۵ به‌صورت فروش عمده انواع خرما و رطب آغاز کرد و از سال ۱۳۸۲ محصولات خود را وارد فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سراسر کشور نمود. با ثبت برند مروارید سیاه در سال ۱۳۸۸، محصولات این شرکت که بهترین انواع رطب و خرما را شامل می‌شود، روانه بازار گردید.

محصولات مروارید سیاه که دست‌چینی از باکیفیت‌ترین و بهترین رطب‌های بم و بروات استان کرمان و خرمای نخلستان‌های حاجی‌آباد استان هرمزگان است در سال‌های اخیر ازلحاظ تنوع، طراحی و بسته‌بندی رشد قابل‌توجهی داشته و انواع مختلف خرما در بسته‌بندی‌های مقوایی، پلاستیکی و در پاکت‌های زیپ‌دار ایستاده تولید گردیده است.

 پیش‌بینی می‌شود که این کمپانی تا پایان سال ۹۴ به ظرفیت تولید یک‌میلیون و نیم جعبه از انواع خرما و رطب دست یابد. این مجموعه در نظر دارد تا با به‌کارگیری جدیدترین فن‌آوری‌های روز دنیا، به تولید، توسعه تجارت و صادرات انواع رطب و خرما پرداخته و خرما و رطب‌های بی‌نظیر ایرانی را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید.

مجموعه بازرگانی حسن جعفری دارای پروانه و شناسه بهداشت از وزارت بهداشت و درمان و همچنین پروانه استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران است.